YETENEKLİ ÇOCUKLARIN MEKANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YETENEKLİ ÇOCUKLARIN MEKANI

yetenekli çocuklarımızın bir arada internet ortamında birlikte daha iyiye yönelmeleri paylaşımlar yapmaları için hazırlanmış sitemizde herşey çocuklarmız için en iyiye doğru adımlamak içindir yetenkli çocuklarımızn mekanına hoşgeldiniz

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» 'Yaramaz' diye damgalanan üstün zekâlılara kolej kapısı aralandı
OKulların Yorumlanması Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 9:04 am tarafından Admin

» WEB SİTELERİ
OKulların Yorumlanması Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 8:57 am tarafından Admin

» ÇOCUĞUNUZ ÜSTÜN ZEKALI MI?
OKulların Yorumlanması Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 8:48 am tarafından Admin

» Üstün Zekalılar/Üstün ve Özel Yeteneklilerle İlgili Çalışmaları Olan Akademisyenlerimiz
OKulların Yorumlanması Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 8:44 am tarafından Admin

» Üstün Yetenekli Çocukların Eğitimi
OKulların Yorumlanması Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 8:43 am tarafından Admin

» ZEKA TÜRLERİ
OKulların Yorumlanması Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 8:41 am tarafından Admin

» çoklu zeka özellikleri ve geliştirme yolları
OKulların Yorumlanması Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 8:39 am tarafından Admin

» Alanlarına göre yetenekler
OKulların Yorumlanması Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 8:35 am tarafından Admin

» Yaratıcı Çocuklar ve Yaratıcılığın Geliştirilmesi
OKulların Yorumlanması Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 8:33 am tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
Forum

OKulların Yorumlanması

2 posters
YazarMesaj
Engin Uzun

Engin Uzun

OKulların Yorumlanması Empty
MesajKonu: OKulların Yorumlanması   OKulların Yorumlanması Icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 10:45 am

görüyorum ki herkes bir arayış içersinde oğlum için doğru bir öğretmen ve doğru bir kurum seçmeye çelışıyorum benden bir adım önde olan veliler var isterimki okullarla ilgili yorumlarını yazsa hani varya tüketici yorumları şeklinde özür diliyorum konuşabiliyorum ama yazıya dökemiyorum bilmiyorum anlatabildimmi
Admin

OKulların Yorumlanması Empty
MesajKonu: Geri: OKulların Yorumlanması   OKulların Yorumlanması Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 12:30 am

Engin bey bu konuda tecrübeli ve deneyimli velilerimiz başlık açıp eminim önerilerde bulunacaktır.

saygı ve sevgiyle kalınız
https://us-yetenek--1.yetkin-forum.com

OKulların Yorumlanması
1 sayfadaki 1 sayfası